Proběhlé kouzlení

 

Řekli o mém kouzlení

Marie R.
před 5 měsíci


Absolutně perfektní vystoupení! Skvělá atmosféra, láskyplný přístup k dětem. Vtipné triky a kouzla. Mohu jen doporučit, byla jsem už na 3 vystoupeních a vždy jsem se moc bavila. Také vyzdvihuji spolehlivost.
David B.
před 3 měsíci


To co jsem viděl je naprosto neskutečný. Byl jsem od Štěpána půl metru a neodhalil jsem naprosto nic. Štěpán je super bavič a naší party posunul o 3 úrovně výše. Musím ho pozvat znovu, protože to bylo úžasné.
Ivana J.
před 7 měsíci


Pana Šmída jsme si pozvali jako zpestření na nasi svatbu a bylo to opravdu skvělé rozhodnuti. Svatebčané byli nadšení a přišlo jim to velice originální. Pokud chcete mit něco zajímavého na vaší oslavě nebo svatbě,tak rozhodně doporučuji. Pan Šmíd má úžasné charisma a je vidět,ze kouzlení a společnost lidí má moc rád. Všichni se velice dobre bavili.
Pavel K.
před 7 měsíci


Nej kouzelník,co jsem viděl. Měli jsme oslavu osmých narozenin našeho syna Kristiánka ve Vratislavicich v dětském fun parku-Liberec. Pozvali jsme na oslavu asi 20 dětí s rodičema. Párty byla super a strašně jsme se zasmáli. Když to shrnu,tak děti a dospělí řekly,že to byla jejich nejhezčí party,kterou zažili a že chtějí na narozky kouzelníka taky. Osobně se těším na moje narozky. S pozdravem,Kampan Pavel
Theo U.
před 4 měsíci


Pan kouzelník nás všechny upřímně okouzlil 😊 opravdu pan Mistr! Děti byly nadšené

Přidejte mi i Vy referenci >>


 

Proběhlé kouzlení


Zobrazit všechny referenceObjednejte si kouzelníka

Aktuálně ze světa kouzel

Kouzelnické divadelní představení Abraka Paprika, divadlo Na Maninách, Praha

14.05.2023

Kouzelnické divadelní představení Abraka Paprika pro celou rodinu


Přečíst článek

Mé kouzelnické umění způsobuje čumění

Chcete vykouzlit nezapomenutelný zážitek? Objednejte si kouzelníka!

Jak se jmenujete?

Jaké máte telefonní číslo?

Jaký máte e-mail?

Vaše zpráva: