Proběhlé kouzlení

 

Řekli o mém kouzlení

Radek S.
před 2 týdny


Štěpána jsem si pozval na narozeninovou oslavu. Předvedl show na jevišti a poté, krásně zblízka i u jednotlivých stolů pro všechny hosty. Výborná, zábavná show. Přesně takto si představuji moderní magii.
Bianka B.
před týdnem


Skvělá kouzla, Štěpán je velmi příjemný a vtipný, jeho představení vždy pobaví :) doporučuji
Michaela K.
před 2 měsíci


Pana Šmída jsme si pozvali na svatbu, aby během dne bavil naše hosty mikromagií. Nad jeho kouzly zůstane člověk stát s otevřenou pusou 😀 hosté nadšeni a my také. Doporučujeme.
Tomáš N.
před 6 měsíci


Štěpána jsme pozval na rodinou oslavu a nejde dát jiné hodnocení než 5* a i to je málo. Skvělá a přátelská komunikace nás provázela od začátku až do konce. Co se kouzel týká tak to je opravdu jiná liga a to už jsem pár vystoupení zažil ale Štěpán je prostě extra třída. Někteří hosté zkoušeli na Štěpána různé triky jako vyměním ti balíček karet za svůj a pak se ukaž….nebo ukaž mi kouzlo pod pořádným osvětlením apod. … Štěpán na všechny požadavky přistoupil a hosté jen nevěřícně kroutily hlavami. Celé jeho vystoupení provázela velmi dobrá a hlavně nenucená zábava, všichni hosté včetně několika dětí se náramně bavily a celý následující týden jsem dostával zprávy o tom jak jeho kouzelnické vystoupení bylo dech beroucí…. Pokud chcete zažít nezapomenutelnou show na vaší oslavě či firemním večírku a ohromit všechny vaše hosty, pak doporučuji jedině kouzelníka Štěpána Šmída! Nebudete litovat!
Pavel Š.
před týdnem


Bezvadný představení, doporučuji objednat jak pro dětskou tak pro dospěláky.

Přidejte mi i Vy referenci >>


 

Proběhlé kouzlení
Objednejte si kouzelníka

Aktuálně ze světa kouzel

Duše K tentokrát s kouzelníkem Štěpánem Šmídem na youtube od 22.4.2023

22.04.2032

Duše K tentokrát s kouzelníkem Štěpánem Šmídem na youtube od 22.4.2023


Přečíst článek

Mé kouzelnické umění způsobuje čumění

Chcete vykouzlit nezapomenutelný zážitek? Objednejte si kouzelníka!

Jak se jmenujete?

Jaké máte telefonní číslo?

Jaký máte e-mail?

Vaše zpráva: